Про компанію

Інтернет магазин Sky Light спеціалізується на освітлювальних приладах європейського виробництва. Ми пропонуємо ознайомиться і вибрати люстри, бра, торшери, настільні лампи, точкові ти світлодіодні світильники найвищої якості, які будуть радувати вас щодня.

Абсолютно усі наші товари мають сертифікати якості і паспорт виробу, що додатково гарантують якість того або іншого товару.

Наша компанія досить швидко розвивається у зв'язку з тим, що багато споживачів стали звертати увагу саме на якість, на додаток до цього цінова політика у нас одна з найкращих в Україні.

Кваліфіковані фахівці Sky Light допоможуть вам не лише підібрати правильно товар, якого ви потребуєте, але і доставити його, а також виконати монтажні роботи.

Нині ми працюємо з такими відомими виробниками люстр і інших освітлювальних приладів як Preciosa, Artglass, Kutek, Maytoni. Ці виробники зарекомендували на ринку світильників України як компанії які гарантують свою якість, прагнуть до постійного розвитку і щороку радують нас новими колекціями. Кришталь вищої якості, литі бронзові корпуси, позолота, латунь, нікель - це ті матеріали з яких виготовляються усі товари представлені в нашому інтернет магазині.

Sky Light пропонує вам детальну характеристику таких товарів як, люстри, бра, торшери, настільні лампи, точкові та світлодіодні світильники, доступні ціни, оцінивши які ви з легкістю можете їх замовити з будь-якої точки України. Індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта ми вам гарантуємо, оскільки сервіс для нас не порожнє слова, а девіз, який направляє нас вперед!