ArtGlass

люстри Artglass

Осінь 1993 року - період зародження відомої чеської компанії з виробництва кришталевих люстр та інших освітлювальних приладів - Artglass. Компанія була заснована трьома підприємцями в селищі Долні Чорна Студніце (Чехія). Першим місцем, де організувалося виробництво компанії Artglass, став будиночок побудований на початку 20 століття, до якого приєднали прибудову (столярна майстерня). Цей будинок і став першою штаб-квартирою компанії.

Artglass був створений з метою виробництва латунних компонентів, які використовувалися в подальшому для монтажу світильників, але через певний час ринок світильників витіснив виробництво з металу. Компанія трансформувалася і почала виробляти світильники з латуні і димчастого скла.

Еволюційний процес розвитку компанії Artglass був запущений ще в період її заснування, а все почалося з розташування фабрики - вона перебувала в центрі області скляного виробництва неподалік від, відомого своїм склом, міста Яблуниця-над-Нісоу. Зовсім скоро Artglass, об'єднавши професіоналізм чеських склярів і їх традиції, трансформувалася в виробника кришталевих світильників і люстр.

На даний момент Artglass - найбільший і досить відомий чеський виробник кришталевих люстр, бра, точкових світильників, торшерів, настільних ламп і компонентів до них. Широкий асортимент продукції може сміливо конкурувати з відомими фабриками по виробництву класичних світильників і люстр.

Компанія не стоїть на місці, вкладаючи кошти в модернізацію технології з виробництва кришталевих люстр і світильників, а також, щорічно, збільшує асортимент продукції.